Діджеї

Найкращі діджеї

Андрій МобільнийАндрій Мобільний
Діджей
Якісний звук, світло та професійне підхід. Спеціальні ефекти і креативні ідеї. Так має працювати DJ! Роки практики та досвіду. Молодість і бажання бути найкращим. Дарувати людям свято. Це все невід'ємні складові справжнього Dj.
Ярослав ПанаїдЯрослав Панаїд
Діджей
Ярослав Панаїд — крутий ді-джей на святоПрофесійний діджей з досвідом роботи. На його рахунку більше 100 проведених весіль і свят. Підбере відмінну музику для будь-якого заходу: весілля, корпоратив, новий рік, день народження.
Олександр БарланицькийОлександр Барланицький
Діджей
5 років
Запальний ді-джей на свято — Олександр БарланицькийПрофесійно займається проведенням і музичним супроводом різного роду заходів (весілля, корпоративні заходи, ювілеї, дні народження, промозаходу тощо).Працює тільки з високоякісним обладнанням, таким як: JBL, Allen & Heath, Pioneer, Sennheiser, Shure.

Дискотека на заходи

Діджей на весілля
Діджей на весілля

Основне завдання, яке виконує діджей на весілля (dj wedding), — це організоване, цікаве весілля.

Діджей на вечірку
Діджей на вечірку

Діджей — це не лише «електронщик», який перемикає кнопки на пульті в нічному клубі. Це людина, яка має у фонотеці кілька тисяч пісень різних виконавців і напрямів. Не має значення, з якого приводу ви організовуєте вечірку, важливо, що до неї буде підібрана ідеально доречна музика.

Діджей на свято
Діджей на свято