Тамада

Найкращий тамада

Тамада Олександр КівокурцевТамада Олександр Ківокурцев
Тамада

Який у вашому розумінні досвідчений тамада на весілля із сотнями свят за плечима? Людина у віці, з тоннами паперових сценаріїв, які використовувалися роками практики? Погляньте на Олександра Ківокурцева і забудьте про стереотипи! Він молодий, енергійний і чарівний, при цьому в досвіді та професіоналізмі анітрохи не поступається ведучим, чималий вік яких говорить сам за себе!

Тамада на свято

Тамада на весілля
Тамада на весілля

Тамада, у прямому значенні (тамадоба) — старший на бенкеті, прийшов до України прямісінько з-за грузинського гостинного столу. Розпорядник на весіллі відіграє куди важливішу роль. Власне тамада в Києві на весіллі, та й по всьому пострадянському просторі, більш за все церемоніймейстер. Майстер церемоній — це поняття влучне на всі сто відсотків.

Тамада на день народження
Тамада на день народження

Хто сказав, що тамаду потрібно запрошувати тільки на весілля? Так, справді, на весіллі без людини, здатної взяти під своє керівництво управління торжеством, не обійтися. Однак крім весіль, існує ще вдосталь приводів зібратися і весело провести час у дружній компанії рідних і друзів. Наприклад, день народження.

Тамада на ювілей
Тамада на ювілей

Тон будь-якому святу чи ювілею задає одна єдина людина – ведучий, або, як його модно сьогодні називати, тамада. Найчастіше тамаду запрошують для проведення весільних застіль для того, щоб зробити їх більш організованими, веселими і яскравими. Однак є в житті й інші свята, які також не завадить вчасно спрямувати в потрібне русло веселощів і гарного настрою, наприклад дні народження і ювілеї.