Оренда залу (приміщень)

Замовити банкетний зал для весілля в нашій компанії «Happyservice» — вдалий вибір і правильне рішення. Наші клієнти позбуваються безлічі клопоту і телефонних дзвінків, складання меню та зустрічей із тамадою. Все це уже є у нас, причому наші послуги гнучко підлаштовуються під інтереси та вимоги клієнтів.

Ми беремо на себе підготовку сценарію та складання меню, ми знаємо найкращі ресторани для весілля, адже Київ — це наша сфера обслуговування. Наші партнери: кафе і ресторани, музичні колективи і фотографи, — найбільш надійні та перевірені в спільних проектах.

Якщо наші клієнти замовляють банкетний зал для весілля в Києві, то цілком можливо, що послуга буде запропонована і прийнята в комплексі, «під ключ». Це означає, що весільний банкет починається не з меню, а з попереднього затвердження переліку послуг: починаючи від лімузина і закінчуючи святковим столом і заключним трансфером гостей додому.

Вибрати та орендувати зал (приміщення) Ви можете за телефоном:

Святкувати так святкувати, по повній програмі — проходьте і сідайте за стіл! Ми вас обслужимо, нагодуємо і розвеселимо. Ви отримаєте найкращий сервіс у Києві, організований компанією «Happyservice».