Фото- і відеозйомка весілля

Документальна зйомка весілля включає повний хронометраж весільних подій: від пробудження нареченого і нареченої — до фіналу. Хоча відеозйомка весіль передбачає мінімум позування, будьте все-таки готові до того, що оператор на весілля попросить вас час від часу ставати в ефектні пози і переставить учасників зйомки для вигідної композиції. Ці знімки пізніше прикрасять весільний альбом і представлять вас найефектніше.

Зрозуміло, що мета весілля — саме свято. Часом у пам'яті гостей залишаються лише локальні події, що відбуваються навколо. Бути всюди і зразу не виходить, тому деякі неповторні чи кумедні моменти залишаються непоміченими багатьма гостями. Однак відеооператор на весілля всюдисущий, оскільки в нього є а) досвід і б) творче чуття. Власне, фотографування і відеозйомка потрібні, щоб пізніше насолодитися повною картиною весілля, вже на фотографіях і у фільмі.

Весільна репортажна фотозйомка
Весільна репортажна фотозйомка

Фотозйомка весіль споконвіку була постановочною. «Наречений і наречена, станьте так, станьте сяк, посміхніться одне одному…», — тільки і чулося в місцях, популярних у весільні дні в Києві. Це весільні фотографи дають командирським голосом чіткі вказівки молодим сімейних парам.

Кураж і позерство учасників вітаються! На весільних кадрах і фотографіях кілька курйозних епізодів виглядають набагато живіше за серйозні обличчя без будь-якого виразу. Крім того, делікатні моменти, спричинені алкогольними парами, будуть коректно згладжені монтажем.

Замовити фото- і відеозйомку на весілля Ви можете за телефоном:

Ненав'язливість і всюдисутність — головний принцип у зйомці. Режисер чудово розуміє — не можна перетворювати весілля на суцільну фотосесію. Вибрати вдалі моменти і знімати їх на камеру, залишаючись при цьому непомітним і ненав'язливим, — його професія. Музичний фон, трохи потішної анімації — і романтичний фільм про ваше весілля може прикрасити екрани Канського фестивалю!

Весільна фотозйомка — це дійство, де кураж і позерство вітаються! Відсутність інтересу до зйомки позбавляє фотографії життя. Краще кілька кумедних гримас, аніж обличчя без будь-якого виразу. Не соромтеся — делікатні моменти, спричинені алкогольними парами, будуть уміло згладжені режисурою і монтажем.