Організація вечірок

Агентство «Happyservice» любить свята і вміє їх проводити. Учасники безжурно веселяться, а наші ведучі виконують умови договору. Організація заходу для нашого агентства приносить величезне задоволення. Адже те, чим ми займаємося, — це те, чим ми живемо.

Крута вечірка — це гарний настрій і діджей:
Андрій МобільнийАндрій Мобільний
Діджей
Якісний звук, світло та професійне підхід. Спеціальні ефекти і креативні ідеї. Так має працювати DJ! Роки практики та досвіду. Молодість і бажання бути найкращим. Дарувати людям свято. Це все невід'ємні складові справжнього Dj.
Ярослав ПанаїдЯрослав Панаїд
Діджей
Ярослав Панаїд — крутий ді-джей на святоПрофесійний діджей з досвідом роботи. На його рахунку більше 100 проведених весіль і свят. Підбере відмінну музику для будь-якого заходу: весілля, корпоратив, новий рік, день народження.
Олександр БарланицькийОлександр Барланицький
Діджей
5 років
Запальний ді-джей на свято — Олександр БарланицькийПрофесійно займається проведенням і музичним супроводом різного роду заходів (весілля, корпоративні заходи, ювілеї, дні народження, промозаходу тощо).Працює тільки з високоякісним обладнанням, таким як: JBL, Allen & Heath, Pioneer, Sennheiser, Shure.

Головне в нашій роботі — не захоплюватися занадто формальною стороною питання, тому ми не тільки вміємо розважити гостей, розсмішити їх до сліз і втягнути їх у веселі конкурси — ми й самі від душі розважаємося. Наше бачення справжнього ведучого таке: яскравий гумор, запальний темперамент і миттєва реакція.

Ведучий — цвях програми, але організація вечірок може бути ширшою, ніж танцювально-розважальний захід. На вечірку можна запросити артистів естради або оригінального жанру. Вечірка може бути костюмованою і театралізованою. Місце проведення визначається виходячи з кількості гостей і масштабу свята. Вікові критерії учасників також враховуються при складанні програми вечора.

Замовити прорахунок на організацію вечірки Ви можете за телефоном:

Музичний супровід, світлові ефекти, атрибутика для конкурсів і аксесуари для оздоблення для вечірок відіграють дуже важливу роль, і все це напрацьоване нами за час існування нашого агентства. Свята добре вдаються, коли вони добре підготовлені. Однак навіть якщо ви звернетеся до нас напередодні вечірки, ми впораємося. У нас є готові «обкатані» напрацювання, які успішно зарекомендували себе на подібних заходах.