Замовити ведучого на свято

Сценарії на свято — це важлива заслуга ведучого. Грамотно складений сценарій, позитивний і креативний ведучий, який дивиться на сучасний світ вільно і ясно, має відмінне почуття гумору і великий досвід проведення різноманітних заходів, безперечно, забезпечать незабутнє свято.

Найкращі ведучі на свято

Олександр КівокурцевОлександр Ківокурцев
Керівник, Ведучий, Тамада
17 років досвіду

Яким вам уявляється типовий грузинський тамада? Напевно товстим, солідним, з басом та розкішними вусами. І швидше за все ваша уява малює в руках тамади ріг з вином, з якого повинні будуть випити якщо не всі гості, то винуватці торжества точно! А тепер подумки переверніть портрет тамади ВГОРУ НОГАМИ! Що ви бачите?

Ідеї у ведучих повинні генеруватися безперервним потоком, причому як спонтанно, так і в процесі попереднього складання сценарію. Більше того, ведучий має змогти втілювати ці ідеї в життя, дарувати гостям гарний настрій і наповнювати загальну атмосферу свята щастям.

Замовлений у нас ведучий свята проведе захід на найвищому рівні: ніякої нудьги, сварок і образ. Тільки грамотна мова, коректне спілкування, правильні справді смішні жарти: якщо це перевдягання гостей, то тільки в адекватні тематичні костюми, якщо конкурси – то живі та ненав'язливі. Ведучий свята має бути саме таким. Говорити багато і ні про що може кожен, а доречно, змістовно і з легким гумором – тільки справжні профі.

Замовити ведучого на свято Ви можете за телефоном: