Замовити ведучого на свято

Сценарії на свято — це важлива заслуга ведучого. Грамотно складений сценарій, позитивний і креативний ведучий, який дивиться на сучасний світ вільно і ясно, має відмінне почуття гумору і великий досвід проведення різноманітних заходів, безперечно, забезпечать незабутнє свято.

Найкращі ведучі на свято

Олександр КівокурцевОлександр Ківокурцев
Тамада, Ведучий
14 років

Яким вам уявляється типовий грузинський тамада? Напевно товстим, солідним, з басом та розкішними вусами. І швидше за все ваша уява малює в руках тамади ріг з вином, з якого повинні будуть випити якщо не всі гості, то винуватці торжества точно! А тепер подумки переверніть портрет тамади ВГОРУ НОГАМИ! Що ви бачите?

Сергій СоколСергій Сокол
Ведучий

Хочете веселощів, конкурсів із призами, пісень і танців? Усе це буде на вашому святі, якщо його ведучим стане Сергій Сокол — один із найбільш затребуваних тамадів у Києві та області, особливо на молодіжних вечірках. Ніщо і ніхто не вислизне від соколиного погляду ведучого, який тактовно і ненав'язливо задасть ритм святу, де для кожного запрошеного знайдеться своя роль.

Ідеї у ведучих повинні генеруватися безперервним потоком, причому як спонтанно, так і в процесі попереднього складання сценарію. Більше того, ведучий має змогти втілювати ці ідеї в життя, дарувати гостям гарний настрій і наповнювати загальну атмосферу свята щастям.

Замовлений у нас ведучий свята проведе захід на найвищому рівні: ніякої нудьги, сварок і образ. Тільки грамотна мова, коректне спілкування, правильні справді смішні жарти: якщо це перевдягання гостей, то тільки в адекватні тематичні костюми, якщо конкурси – то живі та ненав'язливі. Ведучий свята має бути саме таким. Говорити багато і ні про що може кожен, а доречно, змістовно і з легким гумором – тільки справжні профі.

Замовити ведучого на свято Ви можете за телефоном: