Ведучі

Сучасне особливо грамотно організоване свято складно уявити без гарного ведучого. Для чого потрібна ця людина? Ведучий на весілля або на будь-який інший урочистий захід – це центральна фігура вечора, так би мовити, капітан корабля сміху, радості та веселощів. Він спрямовує рух свята відповідно до сценарію, розважає гостей, налагоджує діалоги між ними і просто не дозволяє перетворити застілля на балаган.

Найкращі ведучі

Олександр КівокурцевОлександр Ківокурцев
Керівник, Ведучий, Тамада
17 років досвіду

Яким вам уявляється типовий грузинський тамада? Напевно товстим, солідним, з басом та розкішними вусами. І швидше за все ваша уява малює в руках тамади ріг з вином, з якого повинні будуть випити якщо не всі гості, то винуватці торжества точно! А тепер подумки переверніть портрет тамади ВГОРУ НОГАМИ! Що ви бачите?

Ведучий на захід

Ведучий на корпоратив
Ведучий на корпоратив

Багатосторінкові портфоліо наших сценаріїв аж ніяк не є догмою. Добре, коли замовник має власні чіткі уявлення про те, яким має бути свято. У цьому разі справа лише за професійним виконанням і проведенням корпоративного вечора. Для будь-якого віку та рівня фізичної активності знайдеться ідея.

Ведучий на весілля
Ведучий на весілля

Ведучі весіль — це люди, які допоможуть вам розслабитися, і немає про що не перейматися на вашому святі.

Ведучий на день народження
Ведучий на день народження

День народження — це дивовижне за емоційністю свято. У цей день все найкраще дістається імениннику, навіть сонце, здається, світить лише для нього. Теплі слова і щирі привітання дарують відчуття справжнього щастя.