Професійні свята

Професійні свята — це особливий тип торжества, що поєднує колег за видом діяльності. І цінуються такі заходи аж ніяк не менше, ніж загальні корпоративні вечірки. Організація шикарного професійного свята — це відмінний привід для керівництва віддячити своїм співробітникам, підкреслити їхню значущість.

Масштабність заходу залежить від можливостей компанії та кількості співробітників певного напряму. В деяких випадках керівники обходяться квітами і невеликими тематичними презентами. Але з професійного свята можна влаштувати повноцінне торжество, про яке ще довго згадуватимуть із посмішкою та вдячністю.

Замовити прорахунок на організацію професійного свята Ви можете за телефоном:

Наприклад, гарним рішенням стане відзначити День бухгалтера України — 16 липня. Святкується він з 1999 року, коли був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні». Бухгалтерія є практично в кожній компанії, а тому свято відзначається повсюдно.

Кожну третю середу вересня професійне свято відзначають HR-менеджери. 2 жовтня — День учителя. 22 грудня — День енергетика. У кожної професії є свій день, до якого можна підлаштувати корпоративне торжество.

Гарна вечірка базується на продуманому сценарії, талановитому ведучому, артистичному і музичному супроводі. Зібрані разом, ці елементи подарують відмінний настрій, вмотивують колег брати участь у конкурсах, танцювати й веселитися на повну котушку. Фінальним акордом відпочинку стане приємна втома, безліч чудових «живих» фотографій і смішних моментів.