Оформлення декору на свято

Урочисте оздоблення весіль — необхідний атрибут сучасного весілля. Красиво прикрашений банкетний зал миттєво піднімає настрій гостей.

Атмосфера наповнена передчуттям задоволення, приємного товариства і найсмачніших страв. Наші флористи і декоратори знають, як створити настрій, більше того — вони просто чарівники, які творять справжні дива декору.

Декорування місця проведення
Декорування місця проведення

Щоб торжество по-справжньому запам'яталося, варто подумати про кожну деталь, яка оточуватиме вас у цей день. Зокрема, ми говоримо про декорування місця проведення. Його важливість неможливо переоцінити.

Оформлення (декорація) залів
Оформлення (декорація) залів
Букети для наречених
Букети для наречених

Барвисте оформлення весілля — наше покликання.

Помічено, що святкові декор і флористика як атрибут урочистості сприяють формуванню особливої культури святкування. Винуватці урочистостей, гості, інші учасники подій почувають себе долученими до прекрасної події. Естетичний вплив святкової флористики полягає, мабуть, у самій її суті — дарувати людям щастя.

Живі пелюстки троянд, що встеляють шлях нареченої до вівтаря, чарівні свіжі гірлянди з квітів і листя, що прикрашають весільні та святкові столи, бутоньєрки в петлицях — це більше схоже на світський бал, розкішний палацовий прийом.

Замовити оформлення декору на свято Ви можете за телефоном:

Флористика багатогранна, вона може бути яскравою і креативною. Оздоблення залу на весілля квітами дає нескінченний простір для фантазії. Квіти — благодатний матеріал, з ними можна втілити в життя будь-яку ідею. Квіти, букети, найбільш гармонійні та неймовірні поєднання і композиції, гірлянди та кошики — в тому числі й штучні, — це краса та аромат, символ щасливих моментів життя.

Урочистий декор, застосований як основна прикраса весільного залу, надає особливий флер, привносить м'яку романтичну або піднесену ноту у свято. Нами розроблено десятки варіантів декору, залежно від теми торжества.

Створення панно і композицій із кульок, оздоблення інтер'єру майстерно уквітчаними арками, декорування приміщень різною атрибутикою за темою, декор святкових столів і подіумів тканинами — ці прикраси надають особливого шику і пишноти торжеству.

Втім, якщо «високий стиль» не зовсім доречний, то, можливо, замовнику сподобається демократичний і динамічний вид декору. У нашому творчому багажі знайдуться і нестандартні рішення: панно з веселими напуттями, потішні та несподівані прикраси.