Оренда авто на весілля

Весілля починається задовго до початку урочистої реєстрації. Але все-таки найперший етап — коли прибуває в розпорядження нареченої автомобіль на весілля: з цього моменту все починає рухатися!

Який автомобіль на весілля взяти в оренду? Сьогодні очі розбігаються від пропозицій: машини на весілля можуть бути класу преміум, представницького класу і — для масового перевезення гостей. Причому останній варіант зовсім не означає економ-клас.

Орендувати автомобіль на весілля Ви можете за телефоном:

Гості, які прибувають на власному автомобілі, автоматично випадають із загальних веселощів. Вони «ні-ні», вони — за кермом! У подібній ситуації орендована машина на весілля буде вирішенням проблеми. Спочатку вони становлять весільний кортеж, який очолює флагман — лімузин на весілля для молодят, їхніх свідків і близьких. Після завершення банкету автомобілі розвозять гостей.

Шампанське для учасників весільного кортежу, легкі закуски, музичний і фотосупровід, запускання голубів або повітряних куль, не кажучи вже про прикрашання авто гірляндами, — все це входить у сферу нашого сервісу. Ввічливі, послужливі водії добре знають місто і весільні маршрути. Наш сервіс позбавить обидва сімейства (нареченого і нареченої) від хвилювань, пов'язаних із замовленням весільних автомобілів.