Оригінальне весілля

Весілля «не як у всіх». Усі закохані вважають, що в історії людства ніхто і ніколи не кохав одне одного так, як кохають вони. Саме тому ідея оригінального весілля знаходить у нашому агентстві «Happyservice» розуміння, навіть більше, ідея незвичайного весілля «не як у всіх» нам дуже імпонує.

Дорогі закохані, дорогі батьки, — виїзне весілля, яке може поєднувати в собі елементи класики та зовсім незвичайні моменти, — ваше законне право. Більше того, весілля на природі погожого літнього дня може стати відмінним стартом у нове сімейне життя.

Замовити розрахунок вартості організації оригінального весілля Ви можете за телефоном:

Святкові столи з білими накрохмаленими скатертинами і пишними «спідницями», арка, оповита гірляндами білих квітів, — так приблизно виглядає весілля по-європейськи. Гості присутні на урочистій церемонії одруження не в приміщенні палацу одруження, а під відкритим небом.

Ще одна варіація — весілля на теплоході, коли до всіх вигод, які мають виїзні весілля, додається шелест хвилі за кормою, легкий бриз і повна автономність. Теплохід на весілля — надзвичайно романтична пригода. Чудові кадри вашого фільму про весілля ще довгі роки нагадуватимуть про найперший, найщасливіший день подружнього життя.