Ведучий на весілля

Ведучі весіль — це люди, які допоможуть вам розслабитися, і немає про що не перейматися на вашому святі.

Яким би честолюбним або незвичайним не було весілля, завжди типово те, що там зустрічаються два мало знайомих між собою табори: гості нареченої і гості нареченого. Досвідчені ведучі весіль відмінно орієнтуються в ситуації. Легко і невимушено, варіюючи елементи обрядовості та напівжартівливих сучасних звичаїв, вони згуртують і розвеселять публіку. Адже головне на весіллі — це атмосфера щастя і веселощів.

Як же відрізнити гарного ведучого від весільного шарлатана, у якого в арсеналі скачані з Інтернету сценарії з банальними давно застарілими жартами, вульгарними конкурсами і повною відсутністю дотепності та позитиву? Насправді зробити це досить просто. Причому, що найцікавіше, впізнати справжнього профі можна навіть за зовнішністю. Не вірите? Що ж, ознайомтеся з портретом майстра проводити весілля і не тільки:

  • молодий, підтягнутий (без «пивного черевця», наїденого на чужих весіллях)
  • веселий і привабливий (поєднання зовнішньої і внутрішньої краси)
  • одягнений модно і зі смаком, але непомітно (навіщо відволікати вбранням увагу від винуватців урочистостей)
  • лукаві вогники в очах, по-юнацьки безтурботна посмішка, що випромінює нескінченний позитив
  • приємний голос, природна чарівність приваблюють з першого слова, с першого жесту

Замовити ведучого на весілля Ви можете за телефоном:

Олександр Ківокурцев ідеально підходить під опис ведучого весіль і не тільки. Це означає, саме він той, хто зможе зробити ваше свято по-справжньому веселим і незабутнім! А якщо серйозно, то, звичайно, не зовнішність, а природний талант, бажання подарувати людям радість і практичні навички проведення весіль — це головне. І якщо талант і бажання кожне свято, кожне весілля перетворити на яскраву подію, на справжнє шоу — це від природи, то навички можна набувати впродовж роботи, що, власне кажучи, Сашко Ківокурцев і робить, цілком успішно, між іншим, займаючись проведенням весіль та інших урочистих і не дуже заходів протягом ось уже більше восьми років.

Отже, сьогодні ми маємо універсального ведучого, здатного навіть найнудніший офіційний захід зробити цікавим. Жодних шаблонів, «поцуплених» конкурсів і нудних тостів. Наш ведучий — це цілий вулкан ідей і море авторських жартів і тостів. Сучасні весілля — сучасний підхід! Молодий і енергійний, у минулому популярний ді-джей і король клубних вечірок — Олександр Ківокурцев і його команда знають головні секрети проведення успішного свята, а отже, їм можна довірити роль ведучих весілля без жодних сумнівів!