Випускний

Молодість чудова сама по собі. Шкода, що вона минає. Однією з незабутніх віх стає випускний бал, який чітко розділяє дитинство і юність. Шкода прощатися з минулим, але майбутнє так вабить, як буває тільки у випускному класі — на порозі дорослості.

Випускний
Випускний
Випускний
Випускний
Пафос… помпезність…

Випускники невимовно збентежені, їх переповнюють емоції. Нехай цей вечір запам'ятається їм лише своєю романтичною стороною, а не пафосною пихатістю і декламацією римованих рядків.

Сам по собі пафос — справа гарна, у всякому разі, для літніх родичів, які прийшли на випускний вечір із заздалегідь приготовленими хусточками (для світлих сліз розчулення).

Найкращі ведучі на випускний
Олександр КівокурцевОлександр Ківокурцев
Тамада, Ведучий
15 років
Яким вам уявляється типовий грузинський тамада? Напевно товстим, солідним, з басом та розкішними вусами. І швидше за все ваша уява малює в руках тамади ріг з вином, з якого повинні будуть випити якщо не всі гості, то винуватці торжества точно! А тепер подумки переверніть портрет тамади ВГОРУ НОГАМИ! Що ви бачите?
Сергій СоколСергій Сокол
Ведучий
Хочете веселощів, конкурсів із призами, пісень і танців? Усе це буде на вашому святі, якщо його ведучим стане Сергій Сокол — один із найбільш затребуваних тамадів у Києві та області, особливо на молодіжних вечірках. Ніщо і ніхто не вислизне від соколиного погляду ведучого, який тактовно і ненав'язливо задасть ритм святу, де для кожного запрошеного знайдеться своя роль.
…і наше бачення випускного вечора

Концепція випускного вечора, яку ми завжди беремо за основу, складається з наших найпіднесеніших мрій, адже колектив наш молодий, і школа ще свіжа в пам'яті кожного з нас. Усім нам хотілося бути в центрі уваги, не губитися в тіні вічних відмінників і улюбленців. Отже, на випускному вечорі в нашому виконанні немає аутсайдерів.

Всі — учні, учителі та батьки — активні учасники. Звичайно, така підготовка вимагає знання колективу школи «зсередини», тому розробляється випускний вечір заздалегідь.

Замовити прорахунок на організацію випускного Ви можете за телефоном:

З чого складається свято

Занурення в життя випускників, бесіди з батьками і співпраця з колективом школи — це важлива частина підготовки випускного.

Короткі яскраві скетчі, зворушливі та смішні епізоди, естафета поколінь, музичний фон, розцвічений спецефектами і символічними ритуалами (політ голубів, смолоскипна хода, феєрверк, повітряні кульки та інше) — з такої мозаїки можна скомпонувати незабутній випускний вечір у шкільному залі, ресторані або на теплоході.

Прощання і напуття

Цей факт, як не смутно, залишається фактом. Зробити прощання світлим, оптимістично-ностальгічним може лише романтична людина, яка має почуттям гумору і, крім того, є відмінним організатором. Саме таким і є наш режисер-постановник Олександр Ківокурцев.

Напуття

Щоб напуття було незатягнутим і нікого не залишило осторонь, краще виділити на це час заздалегідь — на одній з класних годин. Ми беремо це на себе — на випускному залишається тільки вручити оформлений результат. Як це буде оформлено, залежить від уподобань замовників.